UBIQUITI UF-SPLITTER-4 UFIBER 1:4 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE

UBIQUITI UF-SPLITTER-4 UFIBER 1:4 SPLITTER SC/APC G.657A1 900UM 1.5M STEEL TUBE

UF-SPLITTER-4
Dostępny
39,04 zł netto
48,01 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt. Twój koszyk wyniesie 1 punkt które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

Dostawa w ciągu 1-2 dni

 

      

7 Przedmioty
Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • typ mini-moduł, rura stalowa
  • Włókno G.657A1
  • wejście / wyjście 0,9 mm
  • Długość kabla 1,5 metra
  • zakończony złączem SC / APC

Zastosowanie

Rozgałęźnik UFiber przenosi dane z długodystansowego kabla UFiber OLT i udostępnia je wielu ONU UFiber. Dostępne z 4, 8, 16 lub 32 wyjściami.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies