UBIQUITI UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE

UBIQUITI UF-NANO G GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK CPE

UF-NANO-EU
Dostępny
285,56 zł netto
351,24 zł brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

UFiber Nano G to terminal GPON ONU firmy Ubiquiti. Urządzenie wyposażone jest w jeden gigabitowy port Ethernet, pracuje w trybie bridge, zasilany jest poprzez pasywne PoE (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 0.3 A). Terminal wyróżnia się panelem LCD, na którym wyświetlają się informacje o stanie pracy. 

 

     

100 Przedmioty
UFiber Nano G
Interfejs sieciowy

1x port PON (GPON)

ITU G.984

Downstream: 2,488 Gb/s

Upstream: 1,244 Gb/s

SC/APC

1x gigabitowy port Ethernet

10/100/1000 Mb/s

Interfejs zarządzania Zarządzać można poprzez port Ethernet lub PON
Zakres mocy optycznej

Tx (klasa B+): 1,5 ~ 5 dBm

Rx: -8 ~ -28 dBm

Sposób zasilania Pasywne PoE (żyły 4, 5+; 7, 8-)
Zakres napięcia 20 - 28 V DC
Maksymalny pobór mocy 7 W
Dołączony zasilacz 24 V, 0,3 A (w zestawie)
Procesor

MIPS-32

Taktowanie 240 MHz

Pamięć RAM 128 MB DDR3
Przyciski

1 przycisk odpowiadający za wyświetlanie informacji na LCD

1x reset

Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% niekondensująca
Wymiary 77x77x28 mm
Waga 110 g
Certyfikaty CE, FCC, IC
Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • terminal GPON ONU
  • praca w trybie bridge
  • wyświetlacz LCD informujący o statusie
  • praca pod kontrolą systemu UNMS
  • współpraca z niektórymi terminalami OLT Huaweia / FiberHome / ZTE

Wyświetlanie stanu

Czytelny wyświetlacz dostarcza informacji o stanie: adres IP, siła sygnału i aktualna przepustowość.

Power over Ethernet

Nano G jest zasilany pasywnym PoE 24 V - pojedynczym kablem do przenoszenia zasilania i danych.

Zaprojektowany do integracji

Do jednego portu GPON można podłączyć do 128 urządzeń Nano G. Obsługując łącza GPON do 20 km, Nano G integruje się z UFiber OLT, UFiber OLT 4 i urządzeniami OLT innych firm.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies