UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL
UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL

UBIQUITI UF-OLT GPON GIGABIT PASSIVE OPTICAL NETWORK LINE TERMINAL

UF-OLT-EU
6 007,96 zł netto
7 389,80 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 214 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 214 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 42,80 zł.

Dostawa w ciągu 10-14 dni

UFiber to terminal GPON OLT firmy Ubiquiti. Jest to pierwsze rozwiązanie PONowe tego popularnego producenta. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów PON oraz 2 sloty SFP+ 1G/10G (uplinkowe). Terminal wyróżnia się intuicyjnym, graficznym interfejsem o nazwie UNMS (UFiber Controller Software). Z poziomu oprogramowania w scentralizowany sposób można zarządzać wieloma terminalami OLT oraz podłączonymi do nich terminalami klienckimi. Za UNMS nie trzeba dodatkowo płacić, sam sposób zarządzania jest podobny do innych systemów Ubiquiti, np. UniFi.

 

      

UFiber-OLT
Interfejsy sieciowe

8x GPON OLT SFP

2x 1G/10G SFP+

Maksymalny ilość klientów 1024 (128 na port GPON)
Interfejsy zarządzające

1x Ethernet Out-of-Band

1x RJ45 Serial

Przepustowość portu PON 2,488 / 1,244 Gb/s
Długość fali

Tx: 1490 nm

Rx: 1310 nm

Zakres mocy

Wkładka B+:

Tx: 1,5 - 5 dBm

Rx: -8 ~ -28 dBm

Sposób zasilania

Moduł AC/DC:

100 - 240 V DC, 100 W

Moduł DC/DC:

38 - 54 V DC, 100 W

Dołączony zasilacz Moduł AC/DC 100 W
Maksymalny pobór mocy 40 W (nie wliczając wkładek SFP)
Tryb pracy Ethernet Switch Layer 2/3 i GPON Core
Funkcja QoS Wspiera 8 kolejki priorytetowania z klasyfikacją na podstawie użytkownika i ruchu
Procesor

MIPS 1004kc

Dwa rdzenie 880 MHz

Pamięć RAM

512 MB DDR3

Pamięć wbudowana 512 MB NAND
Wymiary 442,4 x 285, x 43,7 mm
Waga

4,4 kg bez uchwytów

4,495 kg bez uchwytów

Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca
Certyfikaty CE, FCC, IC
Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • terminal GPON OLT
  • 8 portów PON
  • 2 uplinkowe sloty na wkładki SFP+
  • split 1:128 na port
  • przepustowość na port: 2,5 Gb/s w downstreamie, 1,25 Gb/s w upstreamie
  • dwa źródła zasilania (w zestawie tylko jeden moduł)

Konstrukcja do montażu w stojaku

Metalowa obudowa o wysokości 1U umożliwia wygodny montaż w standardowej szafie rack o szerokości 19 cali.

Łączność z klientem i uplink

OLT posiada osiem portów PON do podłączenia do 1024 urządzeń Nano G, a dwa porty SFP + zapewniają do 20 Gb / s łączności uplink.

Wszechstronność mocy

Charakteryzując się niskim zużyciem energii, OLT oferuje dwie modułowe zatoki zasilające. Pierwsza wnęka zawiera moduł zasilania AC / DC. Druga wnęka może pomieścić opcjonalny moduł zasilania, rezerwowy AC / DC lub moduł zasilania DC / DC.

Scentralizowane zarządzanie

Z łatwością konfiguruj OLT i zarządzaj wieloma lokalizacjami za pomocą wszechstronnego oprogramowania UNMS ™ (Ubiquiti® Network Management System).

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies