UBIQUITI UOC-3 UNIFI OM3 Duplex LC Cable 3M

UBIQUITI UOC-3 UNIFI OM3 Duplex LC Cable 3M

UOC-3
Dostępny
35,77 zł netto
44,00 zł brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Ubiquiti UOC-3 to światłowodowy patchcord o długości 3 m, wyposażony w włókno multimodowe typu OM3 oraz złącza duplex LC-LC.

 

      

Wielomodowy kabel 10G ODN

Wielomodowe kable światłowodowe 10G są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących nasze produkty do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch i UniFi Switch. Dostępne w długościach 0,5, 1, 2, 3 i 5 metrów.

60 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies