UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC UFIBER PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 2.0MM 1.5M

UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC UFIBER PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 2.0MM 1.5M

UF-SM-PATCH-APC-APC
Dostępny
12,55 zł netto
15,44 zł brutto

Brak punktów lojalnościowych za ten produkt.

Dostawa w ciągu 1-2 dni

 

       

21 Przedmioty
Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • SC / UPC do SC / APC
  • Światłowód SM G.657A1
  • Simplex
  • Płaszcz PVC 2,0 mm
  • 1, 5 m długości

Zastosowanie

Patchcord UF-SM-PATCH-APC-APC marki Ubiquiti zakończony jest złączami SC/UPC oraz SC/APC, aby umożliwić rozbudowę sieci GPON.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies