UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC UFIBER PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 2.0MM 1.5M

UBIQUITI UF-SM-PATCH-APC-APC UFIBER PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 2.0MM 1.5M

UF-SM-PATCH-APC-APC
Dostępny
13,85 zł netto
17,04 zł brutto
Dostawa w ciągu 1-2 dni

UF-SM-PATCH-APC-APC jest wyposażony w złącze SC/APC na jednym końcu kabla i złącze SC/APC na drugim końcu, co ułatwia rozbudowę sieci GPON. 

 

       

Najważniejsze cechy

  • SC / APC do SC / APC
  • Światłowód SM G.657A1
  • Simplex
  • Płaszcz PVC 2,0 mm
  • 1, 5 m długości

Zastosowanie

Patchcord UF-SM-PATCH-APC-APC marki Ubiquiti zakończony jest złączami SC/APC oraz SC / APC, aby umożliwić rozbudowę sieci GPON.

21 Przedmioty
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies