UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED
UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED
UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED
UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED
UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED
UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED

UBIQUITI UF-INSTANT ONU IN SFP MODULE 2,4GBPS 20KM SC/APC, MANAGED

UF-INSTANT
160,24 zł netto
197,09 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

Dostawa w ciągu 10-14 dni

 

        

Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • Wysokowydajny GPON CPE
  • Do 2,4 Gbps Downstream i 1,2 Gbps Upstream
  • Struktura GPON
  • Obsługuje łącza GPON do 20 km
  • Zaawansowane funkcje zarządzania w warstwie 2/3
  • 1 Port GPON WAN, SC / APC
  • 1 Interfejs SFP 1 Gb / s

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies