48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE
48F EXTRALINK SM AERIAL OPTICAL FIBRE CABLE (ADSS) 48J G652 D DIAMETER 10.8MM 2KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE

Kabel światłowodowy napowietrzny ADSS 48F | jednomodowy, 4T12F, G652D, 2kN, 10,8mm | Extralink

EX.13544
6,01 zł netto
7,40 zł brutto
Dostawa w ciągu 10-14 dni

Cena za 1m

Szpula 2000m

Fujikura fibers

 

      

Optical

Type of fiber optic

ITU-T G.652D

Type single-mode optical fiber

FutureGuide® - LWP (Fujikura, Japan)

Attenuation at a reference wavelength, dB/km:

- 1310 nm

- 1550 nm

Chromatic Dispersion at a reference wavelength, ps/(nm·km):

- 1310 nm/ 1550 nm

 

0.36

0.22

 

3.5/18

Weight & Dimensions

The number of fibers in the cable

48

The number of fibers in the loose tube

12

The number of loose tubes in the cable

4

The diameter of the loose tube, mm

2,5

Diameter Central Strength Member - Fiber Reinforced Plastic, mm

1,8

The sheath thickness, mm

1,8

Cable diameter, mm

10,82

Cable weight, kg / km

89,12

Mechanical & Environmental

Tensile strength during installation, kN

2.0

Crush resistance, N/100 mm

3000

Impact, Nm

10

Minimum bending radius, under/without force mm

20 х cable diameter

Operating temperature, °С

-40°С - +60°С

Storage temperature, °С

-50°С - +60°С

Installation temperature, °С

-10°С - +60°С

Optic fibers and loose tubes color coding

Optic Fiber

Red

Green

Blue

Yellow

White

Grey

Brown

Violet

Orange

Black

Pink

Aqua

Brak recenzji

Główne cechy

  • Włókno G.652D
  • 4 luźne tuby + 2 wypełniacze
  • Powłoka zewnętrzna HDPE
  • Pręt wzmacniający FRP firmy Fujikura
  • Wytrzymałość na rozciąganie 3 kN
  • Średnica 10.82 mm

Zastosowanie

Extralink Aerial Cable to napowietrzny kabel światłowodowy. Do jego konstrukcji wykorzystano 48 włókien typu G.652D umieszczonych w 4 luźnych tubach skręconych wokół centralnie położonego pręta FRP, który stanowi element wzmacniający. Kabel pokrywa powłoka HDPE. Światłowód samonośny charakteryzuje się odpornością na ciężkie warunki atmosferyczne i różnice temperatur. Jego konstrukcję wzmocniono prętem FRP (fiber reinforced plastic) renomowanego producenta Fujikura. Zewnętrzna powłoka wykonana z polietylenu jest odporna na promieniowanie słoneczne.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies