UBIQUITI UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT...

UBIQUITI UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT WITHOUT DISPLAY 20-PACK

UF-LOCO-20
Dostępny
3 354,73 zł netto
4 126,32 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 119 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 119 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 23,80 zł.

Dostawa w ciągu 1-2 dni

Ubiquiti UFiber Loco to terminal kliencki (ONU / ONT) przeznaczony do sieci GPON. Wyposażony jest w złącze SC/APC oraz gigabitowy port Ethernet. Przepustowość PON wynosi 2,488 Gb/s (downstream) / 1,244 Gb/s (upstream), zakres mocy nadawczej Tx to 1,5 - 5 dBm (klasa B+). Urządzenie może pracować jako przezroczysty bridge oraz w trybie routera (DHCP klient / statyczne IP / PPPoE).

 

     

4 Przedmioty
UFiber Loco
Procesor MIPS32
Taktowanie 240 MHz
Pamięć RAM 128 MB DDR3
Interfejs PON

SC/APC

Klasa B+

Interfejs Ethernet

1 gigabitowy port Ethernet

Przepustowość

Port PON (ITU G.984):

Downstream: 2,488 Gb/s

Upstream: 1,244 Gb/s

Port Ethernet:

10 / 100 / 1000 Mb/s

Zarządzanie In-Band Ethernet / PON
Zakres mocy optycznej

Tx: 1,5 ~ 5 dBm

Rx: -28 ~ -8 dBm

Sposób zasilania

microUSB (5 V)

lub

pasywne PoE 24 V (żyły 4, 5+ / 7, 8-)

Dołączony zasilacz 5 V, 1 A (microUSB)
Maksymalny pobór mocy 3,5 W
Zakres napięcia (microUSB) 4,7 - 5,3 V
Przyciski 1x Reset
Wymiary 76,5 x 76,5 x 26,4 mm
Waga 77 g
Dopuszczalna temperatura pracy Od -10 do 45 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%-90% niekondensująca
Certyfikaty CE, FCC, IC
Brak recenzji

Najważniejsze cechy

  • terminal kliencki ONT / ONU do sieci GPON
  • złącze PON SC/APC
  • gigabitowy port Ethernet
  • możliwość pracy jako bridge albo router
  • zasilanie poprzez PoE 24 V DC lub microUSB 5V 1A

Wszechstronna moc

Lokomotywa UFiber może być zasilana przez zasilacz Micro-USB (w zestawie) lub pasywne PoE 24V.

Diody LED stanu

Czytelne diody LED podają informacje o stanie: połączenie Ethernet, siła sygnału i moc.

Scentralizowane zarządzanie

Do jednego portu GPON można podłączyć do 128 lokomotyw UFiber. Obsługując łącza GPON do 20 km, lokomotywa UFiber integruje się z urządzeniami UFiber OLT, UFiber OLT 4 i innymi urządzeniami OLT.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies